Előfordul, hogy a borotva legfontosabb kiegészítői, mint a formázófésűk, idővel elhasználódnak vagy elvesznek. Ez megnehezíti a kívánt szakállstílus precíz kialakítását és fenntartását. Egy nem megfelelő vagy sérült fésű egyenetlen vágást eredményezhet, rontva a gondosan ápolt megjelenést.
Ez az eredeti Philips OneBlade 5 mm-es szakállfésű a tökéletes megoldás az elveszett vagy sérült alkatrész pótlására. Kifejezetten a Philips OneBlade és OneBlade Pro készülékekhez tervezték, garantálva a hibátlan illeszkedést és a gyári minőséget. A CP0365/01 cikkszámú cserealkatrész visszaadja borotvája teljes funkcionalitását.
A fésű kiváló minőségű műanyagból készült, hogy tartós és megbízható legyen a mindennapi használat során. A felpattintható (click-on) kialakításnak köszönhetően a felhelyezése és eltávolítása rendkívül egyszerű és másodpercek alatt elvégezhető. A rögzített 5 mm-es vágási hossz ideális a hosszabb borosta egyenletesre nyírásához.
A fésű használatával újra könnyedén és pontosan formázhatja szakállát, elérve a tökéletesen egyenletes, 5 mm-es hosszúságot. Felejtse el az egyenetlen vágást, és élvezze ismét a professzionális eredményt otthonában. Ez a kiegészítő elengedhetetlen a Philips OneBlade borotva sokoldalú használatához.
Ne hagyja, hogy egy hiányzó alkatrész korlátozza a lehetőségeit! Védje meg befektetését, és tartsa karban készülékét eredeti Philips kiegészítőkkel. Ezzel a csere fésűvel a OneBlade borotva ismét teljes értékű társa lesz a napi ápoltság elérésében.